This Play Media voor 2e keer uitgeroepen tot FD Gazelle

This Play Media heeft voor de tweede keer op rij een FD Gazelle binnengesleept en is hiermee uitgeroepen tot FD Gazelle 2023. Daarmee behoren wij wederom tot een van de snelstgroeiende bedrijven.

Om voor deze prestigieuze ondernemersprijs van het Financieele Dagblad in aanmerking te komen is een omzetgroei van minimaal 20% over de afgelopen drie jaar vereist en wordt de groei van het aantal werknemers en de winstgevendheid meegewogen.

“Vorig jaar waren we vereerd met de primeur, maar 2x op rij bewijst echt dat we de juiste richting zijn ingeslagen met ons bedrijf. Een geweldige prestatie van ons team! Daarnaast zijn we al onze klanten dankbaar voor het vertrouwen, echt fantastisch. Hier gaan we dan ook met ons team op proosten!”, aldus oprichter Ivan Tadic.

Donderdag 23 november is de 20e uitreiking van de FD Gazelle in Theater Amsterdam. Daar worden tevens de allersnelste groeiers per regio bekend gemaakt.

Ook interessant voor u

This Play Media © Privacybeleid